Nowy numer 23/2020 Archiwum

Tomasz Rożek: Jak rozwija się sytuacja epidemii w Polsce? Analiza

Zobacz najnowszy film Tomasza Rożka.

COVID-19. Jak rozwija się sytuacja w Polsce?
Nauka. To Lubię


Walkę wygrywa się działaniem, a nie biadoleniem. Ja widzę efekty naszych działań, choć widzę też zagrożenia, gdy teraz zaczniemy się uginać - mówi kierownik działu Nauka "Gościa Niedzielnego".
Jak rozwija się sytuacja w Polsce? Jak epidemia rozwija się na tle innych krajów? Na te pytania odpowiada Tomasz Rożek.

« 1 »
 • marbie
  31.03.2020 12:04
  Panie Tomaszu, a może bu tak tabelka w oparciu o procent szczepień na grypę w Europie? Ile procent dawniej, ile w zeszłym "sezonie"?
  doceń 0
 • marbie
  31.03.2020 12:10
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-8121209/Millions-asthma-patients-self-isolate-12-weeks-avoid-coronavirus-doctor-warns.html Poczytajcie ludzie. Może pan Tomasz będzie w stanie odnieść się do tego apelu? Pojawia się wątek szczepionki na grypę.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama