Nowy numer 23/2020 Archiwum

Tomasz Rożek: Mam nadzieję, że jak najszybciej zamknięte zostaną granice, zamknięte zostaną miasta

Przed nami kluczowy tydzień. Jeżeli poważnie podejdziemy do kwarantanny, epidemię uda się "spłaszczyć" i tym samym kupić czas. Potraktujcie to bardzo poważnie i zostańcie w domach. Wychodźcie tylko wtedy jak bezwzględnie trzeba.

Nie wychodźcie z domu! Proszę
Nauka. To Lubię
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Anonim (konto usunięte)
  13.03.2020 15:42
  I aby domknąć temat - wczoraj poszukiwano pasażerów lotu z Londynu z 8 marca, czyli kiedy podobno procedury na lotniskach działały. wczoraj zamknięto szkoły, przedszkola, kina, teatry ale dopiero po informacji o śmierci pacjentki z Poznania episkopat postanowił zmienić zasady, ale w sposób którego nie da się skomentować.
  Ale nieustannie słychać, ze nie trzeba robić testów np. każdemu powracającemu czy osobom mającym potencjalny kontakt z chorymi.
  doceń 12
 • adamp_314
  13.03.2020 17:11
  adamp_314
  Bardzo ważny, bardzo dramatyczny apel. Niestety zabrakło być może najważniejszego: wstrzymajcie się z chodzeniem do kościoła. Tak się składa, że przynajmniej w trzech miejscach: Singapur, Korea Południowa i Iran głównym rozsadnikiem wirusa były świątynie.

  doceń 22
 • podajnik
  14.03.2020 11:48
  O testy dla wszystkich obłudnie apeluje Borys Budka. Bołudnie bo Ewa Kopacz nie zakupiła szczepionek w czasach świńskiej grypy. Zmarło na nią 168 osób w Polsce.
 • paszczyk2
  16.03.2020 16:00
  Błagam, wyłączcie komentarze na gosc.pl, jeżeli tego całego chłamu nie jesteście w stanie moderować. Błagam!!!
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama