Nowy numer 23/2020 Archiwum

Reaktywacja kampanii "Zadzwoń do posła" ws. aborcji eugenicznej

Rusza ponownie kampania obywatelska, która ma zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej. Na stronie www.zadzwondoposla.pl znalazły się adresy i telefony biur posłów partii rządzącej. To od nich zależy, czy w Polsce skończy się zabijanie niewinnych dzieci - informuje Fundacja Życie i Rodzina związana z obywatelskim projektem "Zatrzymaj aborcję", który wciąż czeka na rozpatrzenie przez parlament.

Fundacja Życie i Rodzina zaprasza wszystkich, aby "dzwonili do posłów i zażądali działania - natychmiastowego uchwalenia projektu, bo obowiązkiem polityków jest wysłuchać głosu obywateli! Tym bardziej, że chodzi tutaj o życie polskich dzieci".

Zdaniem FŻiR, partie, które deklarują ochronę życia i rodziny, mają w tej kadencji wszelkie możliwości działania: większość sejmową i poparcie prezydenckie, a także gotowy do uchwalenia obywatelski projekt ustawy "Zatrzymaj aborcję", pod którym podpisało się blisko 1 mln obywateli.

"Tymczasem to przez wyrachowanie i kalkulacje polityczne, codziennie w polskich szpitalach ginie troje bezbronnych dzieci. Dlatego Fundacja zaktualizowała dane dostępne na stronie www.zadzwondoposla.pl o nowych posłów partii rządzącej, tak żeby każdy mógł zadzwonić do swojego posła i przypomnieć mu o obowiązkach wobec obywateli, a nie partii" - informują członkowie Fundacji.

"Będziemy polecać tę stronę wszystkim, którzy chcą pomóc w walce z aborcją. Czytanie projektu #ZatrzymajAborcję zbliża się wielkimi krokami - zostały już tylko dwa posiedzenia, na których może być czytany: 25 marca i 16 kwietnia 2020, bo w maju mija ustawowy termin na to, żeby Sejm zajął się tym projektem" - mówi Kaja Godek, pełnomocnik inicjatywy "Zatrzymaj aborcję".

Fundacja Życie i Rodzina (www.zycierodzina.pl) ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife oraz akcje #StopDewiacji i #ZatrzymajAborcję.

« 1 »
 • podajnik
  27.02.2020 11:42
  Najłatwiej jest wytykać błędy Dudzie, a na pytanie o program udawać że się nie pamięta, tak jak Kidawa Błońska na swoich konferencjach.
  Lub Schetyna, który swoją Szóstkę Schetyny tylko raz odczytał poprawnie, gdy miał kartkę przed oczami. Później zapomniał, a do zapamiętania było 6 słów.
  Demokracja,
  Pensje,
  Zdrowie,
  Senior,
  Edukacja,
  Powietrze,

  Ani słowa o aborcji.
  doceń 1
 • Kocór
  27.02.2020 14:06
  Nie dzwonić do posła tylko do Pana Kaczyńskiego który swoim posłom mówi wyraźnie że "kompromis aborcyjny" trzeba utrzymać. Rozkaz wodza trzeba wykonać!
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama