Nowy numer 23/2020 Archiwum

Grzegorz Schetyna zrezygnował z kandydowania na szefa PO

Dotychczasowy lider PO Grzegorz Schetyna oświadczył w piątek, że nie będzie się ubiegał o stanowisko przewodniczącego partii i rekomendował na to stanowisko Tomasza Siemoniaka. "Zamykam ten etap, w którym PO jest w dużo lepszym stanie niż ta z 2015 i 2016 roku" - mówił Schetyna.

Schetyna podsumowywał swoją kadencję jako przewodniczącego PO i dziękował wszystkim członkom partii za współpracę. Przypomniał, że 25 stycznia odbędą się wybory na przewodniczącego PO na kolejną kadencję.

"Koniec kadencji to też początek nowej kadencji i chciałem powiedzieć, że po tych czterech latach trudnej pracy, kiedy zostawiam PO, zamykam ten etap, w którym PO jest w dużo lepszym stanie niż ta z 2015 i 2016 roku. Przychodzi czas na nowe wyzwania, nowych ludzi, nowy początek, nowy rozdział" - mówił lider PO.

"Najlepszym kandydatem, który będzie liderem wielkiego projektu, który dla nas jest najważniejszy, dla PO, w tej następnej kadencji 2020-2024 będzie Tomasz Siemoniak" - dodał Schetyna i zapowiedział poparcie dla Siemoniaka w wewnętrznych wyborach w PO.

« 1 »
TAGI:
  • dirk
    04.01.2020 16:49
    Czas ludzi ze sztuczną twarzą. Atrapą twarzy, gumową maską, z drętwym makijażem, uśmiechem przyklejonym stolarskim klejem, w chwili i miejscu gdzie zupełnie nie jego miejsce. Cała ich kupa na politycznej wystawie, i wciąż przybywa. W szarym kolorze i zupełnie nie do wyboru. Kto kupi tak beznadziejny, na pierwszy rzut oka wybrakowany towar, egzotyczne podróbki polityków i ludzi, swoją bezczelną obłudą i fałszem przyprawiające o ból zębów? Chyba tylko ci co się autentycznie i panicznie boją spotkania z prawdą, prawem i sprawiedliwością. Ludzie w podobnych, lecz mniej wyrafinowanych maskach z tektury, pończochach na twarzy czy kominiarkach na głowie.
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama