Nowy numer 47/2022 Archiwum

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach; święta to czas uśmiechu i bycia razem - mówią prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w nagranych życzeniach bożonarodzeniowych.

Życzenia świąteczne pary prezydenckiej wraz z nagraniem wideo opublikowano na stronie Kancelarii Prezydenta, a także w mediach społecznościowych.

Życzenia od Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Prezydent.pl

"Z okazji Świat Bożego Narodzenia składamy nasze najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym rodakom w kraju i zagranicą. Życzymy państwu zdrowia, spokoju i radości oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodziny i bliskich" - brzmią życzenia składane przez parę prezydencką.

"Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach" - mówi na nagraniu prezydent Duda.

"Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem" - dodaje pierwsza dama.

Prezydent Duda zwrócił uwagę, by pamiętać w te święta o potrzebujących. "Pokażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają" - wskazuje prezydent.

"Niech okres Bożego Narodzenia będzie dla państwa czasem naprawdę niezwykłym. Wszystkim państwu raz jeszcze życzymy radosnego i pogodnego świętowania. Wesołych Świąt" - kończy życzenia para prezydencka.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najnowsze