Nowy numer 08/2020 Archiwum

Finisz akcji adwentowej: Na co czekamy?

Przez cztery tygodnie Adwentu nasi dziennikarze dzielili się świadectwem wiary. Posłuchajcie całości. Warto raz jeszcze postawić sobie pytanie: „Na co czekam?”.

[#1] Adwent 2019 z gosc.pl. Na co czekamy? Nowe życie
Gość Niedzielny

 

Aleksandra Pietryga, dziennikarka portali wiara.pl i gosc.pl:

Czekaliśmy bardzo długo... Ten adwent oczekiwania na nasze pierwsze dziecko trwał aż 9 lat. W tym czasie było wiele łez, wiele modlitw, wielu lekarzy, wiele cierpienia... Zwłaszcza, gdy wokół zaczęły pojawiać się rodziny z małymi dziećmi. A w nas ciągle była tęsknota i ten ogromny brak. Pamiętam, że po ośmiu latach takiego zmagania zapytaliśmy Pana Boga, czy dla nas też ma takie błogosławieństwo. Czy jeszcze doświadczymy wypełnienia tej przestrzeni, która w naszym życiu jest pusta? I dostaliśmy bardzo konkretną odpowiedź...

Zobacz kolejny film na następnej stronie

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL