Nowy numer 13/2020 Archiwum

Betlejem w Polsce – gdzie i kiedy

Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy.

Głos Betlejem w Polsce 2019/2020 zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy. Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla człowieka czas przyjścia na świat Bożego Syna. To będzie koncert na wiele strun – od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni Bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia.

To będzie koncert na wiele głosów – na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Do artystów dołączymy ze śpiewem my – widzowie. Każdy z nas ze swoimi emocjami i doświadczeniami. Z własną historią. Z całego serca i bardzo głośno powitamy Jezusa, który przychodzi nas pojednać i zbawić. Tak osobiste głosy będą rozlegać się donośnie – z całą siłą wiary w sprawczą moc Bożego Narodzenia. Stworzymy razem największy w Polsce chór kolędników, którzy niosą pomoc potrzebującym.

Co roku Betlejem towarzyszy akcja charytatywna Ambasador Miłosierdzia, a cały dochód z trasy jest przeznaczany na wsparcie osób potrzebujących.

Głośna Noc - Betlejem w Polsce
Betlejem W Polsce

Zaśpiewają i zagrają: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak oraz Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego.

Koncerty:

  • 28 grudnia 2019, Katowice, Spodek (18.00)
  • 29 grudnia 2019, Poznań, Hala Arena (18.00)
  • 3 stycznia, Toruń, Arena (19.00)
  • 4 stycznia, Szczecin, NETTO Arena (18.00)
  • 5 stycznia, Kalisz, Arena Kalisz (18.00)
  • 10 stycznia, Warszawa, Hala Torwar (19.00)
  • 11 stycznia, Wrocław, Hala Orbita (18.00)
  • 12 stycznia, Kielce, Hala Legionów (18.00)
  • 17 stycznia, Gdynia, Gdynia Arena (19.00)
  • 18 stycznia, Ostróda, Hala Expo Mazury (18.00)

Więcej szczegółów: www.betlejemwpolsce.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama