Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Producentka proaborcyjnego filmu zobaczyła na własne oczy aborcję i...

Prowadzić akademickie rozważania o aborcji to jedno, a zobaczyć aborcję... to zupełnie co innego - przyznała producentka proaborcyjnego filmu telewizji BBC.

Fragment obrazu opublikowała na swoim Twitterze Obianuju Ekeocha - założycielka i liderka organizacji pro life Culture of Life Africa. Pochodząca z Nigerii Ekeocha pracuje obecnie w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w biomedycynie (zwłaszcza hematologii) i mikrobiologii.

Na udostępnionym nagraniu widać parę scen z gabinetu, w którym wykonywana jest aborcja. Producentka obserwuje ją. Następnie wychodzi. Jest wyraźnie poruszona. Zwracając się do kamery, przyznaje, że czym innym jest prowadzenie akademickich rozważań na temat aborcji, a czymś zupełnie innym jest oglądanie jej na własne oczu. - Bez względu na osobiste opinie ciężko na to patrzeć -  przyznaje.

 

Zobacz też:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • seitz
    12.11.2019 15:04
    Kto raz zobaczy film "Nieplanowane" ten zapamięta czym jest aborcja na całe życie, swoje lub uratowanego dziecka.
    doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama