Nowy numer 13/2020 Archiwum

Budka: Mamy troje świetnych kandydatów na prezydenta

Mamy troje świetnych potencjalnych kandydatów na prezydenta - ocenił na łamach "SE" wiceszef PO Borys Budka. Polityk jest przekonany, że do końca roku można wybrać najlepszego z nich.

Budka był pytany w wywiadzie dla "Super Expressu" o sugestie tygodnika "Wprost", że Donald Tusk miał namawiać Władysława Kosiniaka-Kamysza do startu w wyborach prezydenckich. "Nie chce mi się wierzyć, żeby honorowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej wskazywał człowieka z innej partii" - stwierdził Budka.

Zaznaczył, że PO ma troje świetnych potencjalnych kandydatów. To Małgorzata Kidawa-Błońska, Donald Tusk i Rafał Trzaskowski.

Stwierdził, że wszyscy oni "mają bardzo duże atuty, ale mają też, jak to ludzie, swoje wady". "Uważam, że do końca roku możemy wybrać najlepszego z tych kandydatów" - dodał.

« 1 »

Polecamy

 • seitz
  02.11.2019 10:37
  Pani Kidawa Prompter Błońska za sympatyczność.
  Pan Trzaskowski za bezwzględność w walce z warszawskim szambem rozwożonym po całej Polsce.
  Oraz Pan Donald za nieuchronne konsekwencje dla własnego kraju, to znaczy dla Polski jakby ktoś pomyślał o Niemczech.
  Same gwiazdy.
  doceń 24
 • dirk
  03.11.2019 01:57
  Zaraz. Czy to ważne kto będzie? Ważne żeby był anty-pis. A tacy są wszyscy jak jeden mąż. A Polacy znów mają wybór. Przeklęty wybór, mogą wybrać nienawiść. I nie jest pewne że nie wybiorą. Obcowanie z nienawiścią na co dzień, jej rozsiewanie i choćby dawanie jej ucha, tolerowanie, brak reakcji obronnych i odrzucenia dla jej propagatorów nie uchodzi bezkarnie. To choroba zaraźliwa i podstępna, nawet poprawia zakażonym samopoczucie. Tylko nieodwracalnie niszczy i zabija duszę. To nie boli. Kto choć raz poda jej rękę, już przegrał.
  doceń 5
 • halinkaa
  03.11.2019 20:10
  pan Budak ma tradycyjnie wykupiony pakiet PR w GN, może redakcja wyjaśni do jakiego wpływowego gangu Olsena należy, że korzysta z powyższych przywilejów cytowania na łamach każdej złotej myśli
  doceń 7
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama