Nowy numer 32/2020 Archiwum

Czy dołączyłeś już do Górskiego Biegu Frassatiego na Facebooku?

Już teraz bądź z nami i uczestnicz w przygotowaniach do drugiej edycji rodzinnego święta gór i sportu organizowanego przez "Gościa" i "Radio eM".

Choć do drugiej edycji Górskiego Biegu Frassatiego zostało jeszcze 8 miesięcy, to już teraz możesz dołączyć do tego wydarzenia na facebooku, aby być na bieżąco z tym, co przygotowujemy na naszą czerwcową imprezę. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a (TUTAJ) oraz dołączenia do utworzonego na Facebooku wydarzenia (TUTAJ).

Górski Bieg Frassatiego 2019 - Best Of
Górski Bieg Frassatiego

W drugiej edycji po raz kolejny spotkamy się nad samym brzegiem jeziora Międzybrodzkiego, w niezwykle pięknym Międzybrodziu Bialskim w Beskidzie Małym. Podobnie jak w zeszłym roku biegacze zmierzą się z malowniczą i wymagającą trasą o długości 21,8 km i sumie podbiegów 1120 m., a w miasteczku biegowym rozegrane zostaną biegi dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych. Jako, że patron biegu, bł. Pier Giorgio Frassati podkreślał ogromną wartość relacji rodzinnych i przyjacielskich, chcemy stworzyć atmosferę świetnej zabawy nie tylko dla biegaczy, ale też ich najbliższych. W miasteczku biegowym przygotujemy dla osób towarzyszących zawodnikom duży namiot biesiadny, strefę gastronomiczną oraz liczne atrakcje i niespodzianki, o których będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej i fanpage'a.

Zapisy na bieg główny otworzymy tradycyjnie już 1 grudnia o godzinie 20:00. 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama