Nowy numer 48/2022 Archiwum

"Lucyfer" namawia do przekazywania datków na Planned Parenthood

Tom Ellis, gwiazda serialu Netflixa, wraz z narzeczoną proszą o przekazywanie pieniędzy na... zabijanie dzieci. Wszystko z okazji ich zaślubin.

Tom Ellis gra szatana w serialu "Lucyfer". Główny bohater porzuca piekło, by prowadzić nocny klub w Los Angeles.

22 maja aktor wraz z narzeczoną z okazji swoich zaślubin poprosili o przekazywanie datków na rzecz "Planned Parenthood" - największego giganta w przemyśle aborcyjnym. Rocznie w placówkach zabija się nawet 300 000 nienarodzonych dzieci.

- Ta historia jest niemal satyrą na Hollywood - powiedział Life Site News Dan Gainor, wiceprezes Media Research Centre - Aktor gra szatana, ale jako sympatyczny, dobry facet, chce, by ludzie pomagali zabijać dzieci... aby uczcić jego ślub.

Dan Gainor zwraca również uwagę, że aktor przeniósł metody Lucyfera do rzeczywistości. 

- Prośba Ellisa i Oppenheimer pokazuje przede wszystkim, że nasze postępy legislacyjne i polityczne na rzecz życia naprawdę docierają do tych elit - powiedział LifeSiteNews ks. Frank Pavone, krajowy dyrektor Kapłanów dla życia (Priests for Life) - Po drugie, fakt, że wielu uważa, że ​​ta darowizna jest„ miłym ”pomysłem, pokazuje ignorancję wielu ludzi w myśleniu, że Planned Parenthood ma coś wspólnego z rodzicielstwem - dodaje ks. Pavone.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama