Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wojciech Teister

Redaktor serwisu internetowego gosc.pl

Dziennikarz, teolog. Uwielbia góry w każdej postaci, szczególnie zaś Tatry w zimowej szacie. Interesuje się historią, teologią, literaturą fantastyczną i średniowieczną oraz muzyką filmową. W wolnych chwilach tropi ślady Bilba Bagginsa w Beskidach i Tatrach. Jego obszar specjalizacji to teologia, historia, tematyka górska.

Kontakt:
wojciech.teister@gosc.pl
Więcej artykułów Wojciecha Teistera

Zobacz także

 • Bezimienny
  04.06.2019 09:53
  Bezimienny
  Głupota do trzeciej potęgi. Taka próba pokazania zwyczajnym turystom, którzy włażą na te szczyty w pocie czoła, że są cieniasami. A biegacze - bohaterami i półbogami. Biegać po górach można, czemu nie. Ale urządzać zawody?
  doceń 0
 • wteister
  04.06.2019 10:50
  wteister
  @Bezimienny serio uważasz, że motywacją do startów w górach jest chęć pokazania zwykłym turystom, że jest się od nich jak to ująłeś "lepszym"? A może po prostu to połączenie pasji biegania i miłości do gór, w której udział w zawodach daje jakiś obraz postępu treningowego a przy okazji dobrą okazję do spotkania z innymi znajomymi biegaczami? Wiesz, myślę, że jakieś 99 proc. górskich biegaczy uprawia też tradycyjną turystykę górską.
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji