Nowy numer 14/2020 Archiwum

Incydent na lotnisku w Hanowerze; wstrzymano ruch lotniczy

Na lotnisku w Hanowerze wstrzymano w sobotę po południu ruch lotniczy, gdy nieuprawniony pojazd wtargnął przez bramę na płytę lotniska. Samochód ma polską rejestrację. Kierowcę aresztowano; mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

Trwa policyjne śledztwo. Jak poinformowała policja, badania wykazały, że dwudziestokilkulatek był pod wpływem amfetaminy oraz kokainy. Nie miał przy sobie dokumentów; nie wiadomo, jakiej jest narodowości.

W ramach rutynowych środków służby bezpieczeństwa przeszukały pojazd. Terminal w jego pobliżu został zamknięty; pozostałe dwa są otwarte.

Na lotnisku nie odbywają się starty i lądowania. Samoloty znajdujące się w powietrzu odsyłane są do innych portów lotniczych.

« 1 »

Polecamy

  • Obcy
    30.12.2018 00:19
    Zrodla niemieckkie, powolujac sie na policje podaja, ze samochod ma polska tabliczke rejestracyjna, kierowca ma 21 lat it po polsku zeznal, ze jest z Europy. W jego systemie krazenia koakiny i amfetaminy jest podobno troch krwi.
    doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama