Nowy numer 20/2019 Archiwum

Jak SMOG wpływa na Twój mózg?

O smogu i zanieczyszczeniu powietrza mówiłem już wiele razy. Dzisiaj postanowiłem opowiedzieć o tym jak zanieczyszczenie wpływa na rozwój intelektualny i na pracę układu nerwowego.

Jak SMOG wpływa na Twój mózg?
Nauka. To Lubię

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • gość
  28.12.2018 22:11
  Cieszy mnie, że Gość dostrzega, czym dla Polski jest smog. Szacunek dla red. Rożka za uświadamianie opinii publicznej o tym problemie.
  doceń 1
 • MB
  29.12.2018 19:57
  W Polsce popularny ostatnio jest smog propagandowy. Zatruwa on głównie intelektualnie. Smog prawdziwy jest stosunkowo rzadki.
  doceń 1
 • h
  02.01.2019 09:00
  No tak, niektórzy zamiast głosić ewangelię, głoszą globalne ocieplenie, zamiast nawracać się, walczą ze "smogiem" i zanieczyszczeniem.

  Dzisiaj miejsce Boga zajmuje człowiek i ekologia, miejsce szatana i grzechu smog i zanieczyszczenia, a miejsce nawrócenia zajmuje "nawrócenie" ekologiczne", miejsce miłości bliźniego i miłosierdzia zajmuje tolerancja i akceptacja grzechu.

  Nowe przykazanie jest jedno, zgodnie z "biblią szatana": czyń swoją wolę, czyli po owsiakowemu: róbta co chceta.

  A najgorzej, że jest to propagowane z ambon i w katolickich tytułach.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL