Nowy numer 50/2018 Archiwum

Powrót do szarej rzeczywistości

Fani polskiej piłki woleliby jak najszybciej zapomnieć o kończącym się roku. Klęska goniła klęskę i niewiele jest przesłanek do patrzenia w przyszłość z optymizmem.

Zaczynało się tak pięknie. W styczniu nasza reprezentacja była na 7. miejscu rankingu FIFA, wyprzedzając m.in. Francję, Chorwację czy Anglię. Przed mundialem panował optymizm. Rok kończymy jednak na dwudziestym miejscu światowego rankingu, spadając z grupy A Ligi Narodów z niechlubną passą sześciu meczów bez zwycięstwa. Przyjmowany z nadzieją selekcjoner Jerzy Brzęczek zaczął już drżeć o posadę, drużyna budowana jest chaotycznie i reprezentuje fatalny styl. Dlaczego w ciągu dwunastu miesięcy spadliśmy z piłkarskiego nieba do szarej rzeczywistości?

Błędy Nawałki

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji