Nowy numer 27/2020 Archiwum

RMF FM i długo, długo nic. Rekordowo niska słuchalność Trójki

Zdecydowanym liderem rynku radiowego w Polsce jest RMF FM (słuchalność - 25,4 proc.). Następne w rankingu Radio Zet nie osiąga nawet połowy tego poziomu (11,8 proc.). Słabe wyniki zanotowała Jedynka, a Trójka znalazła się w punkcie historycznego minimum. To wnioski z badania Radio Track Millward Brown za okres od czerwca do sierpnia br. Opublikował je branżowy serwis wirtualnemedia.pl.

Badanie dotyczy słuchalności w grupie wiekowej 15-75 lat. Wspomniany RMF FM zanotował wzrost o 0,8 pkt. proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Prawie dwupunktowy spadek zaliczyła "Zetka". Z czwartego na trzecie miejsce awansowała sieć Eska (7,8 proc.) Uczyniła to kosztem publicznej Jedynki, która spadła na miejsce czwarte (7,1 proc.). Według wirtualnemedia.pl, najgorszy w swej historii wynik zanotowała Trójka. Zajęła piąte miejsce ze słuchalnością na poziomie 5,6 proc.

Szczegóły oraz statystyki dotyczące dalsze miejsc rankingu można znaleźć na stronie: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/najpopularniesze-radia-w-polsce-liderem-rmf-fm-najgorszy-w-historii-wynik-trojki

« 1 »
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama