Nowy numer 23/2020 Archiwum

Rodzicom Alfiego Evansa urodziło się drugie dziecko

Cztery miesiące po utracie Alfiego Evansa jego rodzicom urodziło się drugie dziecko. Chłopczyk ma na imię Thomas i - jak mówią rodzice - jest bardzo podobny do zmarłego braciszka.

Tom Evans i Kate James poinformowali, że istniało 25-procentowe prawdopodobieństwo, że ich kolejne dziecko będzie cierpiało na tę samą chorobę, co Alfie. Przyznali, że czterodniowe oczekiwanie na wyniki testów było bolesne. Wyniki badań okazały się jednak pomyślne - Thomas jest zdrowy.

Dziecko urodziło się na początku zeszłego miesiąca, jednak dopiero teraz rodzice pokazali się z nim dziennikarzom. - Mamy dwoje dzieci i zawsze będziemy je mieć - stwierdzili Kate i Tom.

Alfie Evans zmarł cztery miesiące temu po tym, jak kolejne sądy - wbrew woli rodziców - nakazywały jego odłączenie od aparatury podtrzymującej życie. Maleństwo cierpiało na nie do końca zdiagnozowaną chorobę neurologiczną.

Zdjęcia Thomasa i jego rodziców znajdziesz TUTAJ.

 

« 1 »
TAGI:
 • podaj nick
  03.09.2018 16:51
  niech zaszczepią szczepionką 6 walentną to ryzyko wzrośnie do 75 %
 • czuj
  03.09.2018 19:37
  Bóg przyjął Ich Ofiarę bólu i cierpienia, przez którą udowodnili swoją Miłość i pokazali nam wszystkim czym ona jest i powinna być. Tak jak byliśmy z Nimi w cierpieniu, jesteśmy teraz w niezmiernej Radości. Nie ma Miłości która nic nie kosztuje... Oni zapłacili straszliwą cenę, tym większa będzie Ich nagroda. Niech zawsze Bóg obdarza Ich swoim błogosławienstwem, a Ludzie szacunkiem i miłością.
  doceń 11
 • kriss
  05.09.2018 04:27
  Zastanawiam się, kiedy ci państwo wezmą ślub...
 • gg
  06.09.2018 07:32
  Niech tylko na miłość boską nie dadzą dzieciaka szczepić !

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama