Nowy numer 50/2018 Archiwum

Papież spotyka się z młodymi Włochami

Ponad 70 tys. młodych bierze udział w spotkaniu z Papieżem na Cyrku Maksencjusza. Porzybyli do stolicy Włoch na dwa intensywne dni modlitwy, spotkań, muzyki i bycia razem. Wydarzenie zorganizowała Konferencja Episkopatu Włoch pod hasłem: „Przez tysiąc dróg”.

Spotkanie z Papieżem Franciszkiem to główny punkt tego wydarzenia. Dziś późnym popołudniem Ojciec Święty poprowadzi dla młodych modlitewne czuwanie oraz odpowie na kilka postawionych mu pytań.

Po raz drugi Papież spotka się z młodymi Włochami jutro na Placu św. Piotra przed modlitwą „Anioł Pański”. Wcześniej wezmą oni udział we Mszy sprawowanej przez tamtejszych biskupów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Ewicia
  11.08.2018 20:06
  Na spotkanie pojechała również młodzież z Polski :)
  doceń 0
 • Andi1979
  11.08.2018 22:50
  Jakim Cyrku Maksencjusza??????kto pisze te teksty???spotkanie odbylo sie na Circo Massimo-najwiekszym cyrku...a Circo di Massenzio-cyrk Maksencjusza-jest poza murami miasta-w poblizu Via Appia..to dwa rozne obiekty!!!!zmilujcie sie(:
  doceń 1
 • kret
  12.08.2018 12:13
  Dziękuję organizatorom za podjęcie olbrzymiego wysiłku nie tylko zorganizowania ale przede wszystkim modlitwy by młodzi otworzyli serca na działanie Ducha Świętego.Są wakacje to i łatwiej wyciągnąć młodych poza smartfona ekran?Nie wiem... aby młodzież ruszyła nie tylko palcem ale nogami, już przed wakacjami na pewno wielu prosiło Boga o odcięcie młodych od narkotyku( świata wirtualnego)i otwarcie na Boga! Pamiętajmy o modlitwie!Jeszcze trwa lato, urlopy, wykorzystajmy ten czas na spotkanie z Bogiem!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy