Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kiedy Biało-Czerwoni zagrają z Włochami i Portugalią w Lidze Narodów?

Kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka zagra w najmocniejszej Dywizji A. Najbliższe spotkania tuż po wakacjach.

Liga Narodów to nowy format rozgrywek, który ma zastąpić rozgrywane dotąd przez reprezentacje piłkarskie spotkania towarzyskie. Europejskie drużyny narodowe zostały podzielone na cztery dywizje (A,B,C i D), w każdej z nich są cztery grupy. Zwycięzcy i drugie drużyny Dywizji A zagrają w półfinałach, a następnie w finale (zwycięzca półfinału) i o trzecie miejsce (przegrany półfinalista). Drużyny, które w swoich grupach zajmą ostatnie miejsca spadną do niższych dywizji, zaś zwycięzcy grup w dywizjach B,C i D awansują do wyższych dywizji.

Polska gra w grupie 3 dywizji A. Jej grupowymi rywalami są Włochy i Portugalia. Mecze grupowe zostaną rozegrane jesienią tego roku. Przedstawiamy terminarz Biało-Czerwonych:

07.09.2018, g. 20:45 Włochy - Polska
11.10.2018, g. 20:45 Polska - Portugalia
14.10.2018, g. 20:45 Polska - Włochy
20.11.2018, g. 20:45 Portugalia - Polska

« 1 »

Wojciech Teister

Redaktor serwisu internetowego gosc.pl

Dziennikarz, teolog. Uwielbia góry w każdej postaci, szczególnie zaś Tatry w zimowej szacie. Interesuje się historią, teologią, literaturą fantastyczną i średniowieczną oraz muzyką filmową. W wolnych chwilach tropi ślady Bilba Bagginsa w Beskidach i Tatrach. Jego obszar specjalizacji to teologia, historia, tematyka górska.

Kontakt:
wojciech.teister@gosc.pl
Więcej artykułów Wojciecha Teistera

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także