Nowy numer 8/2019 Archiwum

Dwunasta osoba uratowana z zalanej jaskini

Dwunasta osoba została wyprowadzona na powierzchnię z zalanej jaskini w północnej Tajlandii - podaje we wtorek Kyodo. W jaskini pozostaje jeszcze jedna osoba.

Wcześniej we wtorek uratowano trzech nastoletnich piłkarzy, którzy byli uwięzieni w zalanej jaskini od prawie trzech tygodni.

Podczas dwóch etapów akcji ratunkowej w niedzielę i poniedziałek na powierzchnię wyprowadzono ośmiu chłopców.

« 1 »

Zobacz także

 • gut
  10.07.2018 13:40
  Godne Najwyższego Uznania! :)
  doceń 2
 • Anakin
  10.07.2018 15:01
  To oczywiście drobiazg w tej pełnej heroizmu historii, ale w przypadku nastolatków nie powinno się ich nazywać piłkarzami. Nie są tam uwięzieni ze względu na pasję, którą się oddają w czasie wolnym od szkoły. W jaskini nie grali w piłkę. Tam byli po prostu chłopcy z opiekunem. Można dla odmiany nazywać turystami. Jak ktoś w ramach szkoły plenerskiej będzie nazywał ofiary wycieczki malarzami?

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL