Nowy numer 12/2019 Archiwum

Dziś projekt „Zatrzymaj aborcję” w komisji sejmowej

Możesz włączyć się w celu poparcia zakazu zabijania dzieci podejrzanych o chorobę.

Projekt „Zatrzymaj aborcję”, pod którym podpisało się ponad 830 000 Polaków, trafi dziś pod obrady sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Członkowie komisji przez wiele miesięcy opóźniali rozpatrywanie ustawy sprzeciwiającej się zabijaniu chorych dzieci. W miniony czwartek poinformowano o włączeniu projektu do porządku obrad. Obrady komisji rozpoczną się dziś o godz. 16.00.

Środowiska lewicowe organizują protesty na rzecz utrzymania możliwości legalnego likwidowania dzieci podejrzanych o niepełnosprawność.

W związku z tym środowisko obrońców życia dzieci informuje o pikiecie, która także zjawi się przed Sejmem, domagając się od posłów, aby nie ulegali presji lewicowej propagandy i podjęli konkretne działania na rzecz najbardziej bezbronnych Polaków. Pikieta stanie przy pomniku AK i Polskiego Państwa Podziemnego. Rozpocznie się o godzinie 15.30 i potrwa do godz. 17.00.

Obrady komisji będą transmitowane na stronie Sejmu.

« 1 »

Zobacz także

 • gut
  02.07.2018 12:11
  /Życie otrzymuje się dożywotnio./
  /Gabriel Laub/
  doceń 5
 • prolifer
  02.07.2018 14:34
  Czy PiS zależy na ochronie życia? To się okaże - zwolennicy zabijania dzieci na pewno spróbują przeszkodzić w pracach komisji, jak poprzednio. Zobaczymy którą salę wybiorą na procedowanie. Jeśli tą dużą, na której łatwo można przeszkodzić, to mam wątpliwości co do ich intencji.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL