Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Głosowania nad nowelizacją ustawy o IPN bez dyskusji

Sejm przyjął w środę wniosek Marka Suskiego (PiS) o przejście do głosowania nad nowelizacją ustawy o IPN bez dyskusji. Poparło go 233 posłów, przeciw było 178, zaś dwóch wstrzymało się od głosu.

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zaproponował w związku z tym, że ponieważ zgłoszono poprawki do projektu, żeby Sejm przystąpił do głosowania posłom tekstu poprawek - po kilkunastu minutach przerwy.

Przeciw takiemu trybowi obrad protestowali przedstawiciele opozycji. Wcześniej większości nie zyskał wniosek Roberta Winnickiego (niez.) o odroczenie posiedzenia Sejmu.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL