Nowy numer 46/2018 Archiwum

Zbawienie przyszło przez Krzyż

Piękny utwór w wykonaniu Soul'n'Voices.

Soul’n’Voices to istniejący od 2008 roku projekt muzyczny, łączący dwudziestu wokalistów oraz instrumentalistów. Projekt cechują autorskie aranżacje i kompozycje Mateusza Pitali, utrzymane w nurcie muzyki rozrywkowej. Jazz, gospel, funk i soul - Soul'n'Voices to różnorodność brzmień ale też charakterów. Choć każdy z członków zespołu jest inny, połączyła ich pasja do muzyki. To miejsce, w którym się rozwijają i realizują marzenia. Paleta temperamentów i miliony pomysłów na minutę sprawiają, że każda próba i koncert są dla nich wielkim wyzwaniem i przyjemnością.

Do tej pory w ramach projektu Soul’n’Voices live zrealizowane zostały autorskie kolędowe koncerty, które stały się wizytówką zespołu. Projekt zaistniał też na krakowskiej scenie gospelowej oraz ma za sobą pierwsze koncerty plenerowe. Nowy autorski repertuar ugruntowany jest w nurcie muzyki chrześcijańskiej, ale zespołowi daleko do określania go mianem gospelowego chóru. Słowiańska niepokorność i wyłącznie polskie teksty sprawiają, że wyróżnia się na tle podobnych gabarytowo składów. Zespół daje z siebie wszystko, zwracając uwagę na każdy szczegół, żeby w odbiorcach na długo pozostały przekazywane im treści. Soul’n’Voices na stałe współpracuje z profesjonalnymi realizatorami dźwięku i światła, co pozwala na uzupełnienie płynących z dźwiękami muzyki treści o pełen pozytywnych emocji ładunek artystyczny.

Więcej informacji oraz nagrania audio i video: www.soulnvoices.pl

Zbawienie przyszło przez Krzyż - Soul'n'Voices
Soul'n'Voices

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy