Nowy numer 33/2018 Archiwum

Jak długo trzeba myśleć, żeby spalić jednego pączka?

Tę niezwykle dziś istotną kwestię wyjaśnia Tomasz Rożek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • jan
  08.02.2018 14:17
  To oznacza że człowiek może zjeść około 7000 pączków (7000 razy 350 cal to 2450 kcal. 2500 kcal to dobowe zapotrzebowanie energetyczne mężczyzny umiarkowanie obciążonego pracą
 • Kórczak
  09.02.2018 22:32
  O kórczak!!!!!
  doceń 0
 • WłG
  10.02.2018 13:58
  No wspaniały filmik, od razu mi lepiej, kiedy to wiem
  doceń 0
 • Zdzisław
  12.02.2018 15:46
  Co tam pączki panie Rożek, przeczytałem pański artykuł 24 h. Pisze pan cyt. Polska przegrała sprawę "polskich obozów śmierci"... I to dlatego że w mediach zostało jak pan piszesz użyte prawie 30 mln razy w ciągu 24 godzin.... Nie wiem dlaczego pominął pan kolejny aspekt tych medialnych wpisów że strona Polska uważa że to nie były "polskie obozy śmierci", a niemieckie? Zabrakło wiedzy czy też raczej zignorował pan ten fakt? Moim skromnym zdaniem wszystko poszło tak jak było zaplanowane, a mianowicie politycy Izraela i ich pobratymcy w tym i w Polsce zareagują negatywnie. Zaś to pociągnie za sobą konsekwencję zgłębienia tematu Nie czyje były obozy koncentracyjne, / bo to już dawno było wiadomo, że niemieckie/ ale kto tak naprawdę kolaborował z Niemcami i kto jest współodpowiedzialny za Holokaust szanowny panie! A kto jest? Polacy czy też raczej sami żydzi? Żydzi i ich zwolennicy się obruszą, jakim prawem oni którzy byli skazywani na śmierć .... A prawda jest taka że mury wokół gett budowali sami żydzi, żeby dogrodzić się od gojów, że w gettach i nie tylko w nich mieli swoje Judenrat'y które to kolaborując z Niemcami przygotowywały wywózki żydów do obozów koncentracyjnych... Tak tak nie ma co owijać w bawełnę i udawać że tak nie było! Szanowny panie nic nie przegraliśmy. Świat dzisiaj może zobaczyć sprawdzić przez internet jak było naprawdę! Obozy zagłady były Niemieckie, a Judenrat przygotowywał żydów do transportu do tych obozów zagłady! Nie wspomnę o donoszeniu na ruch oporu i na tych co żydom pomagali! Pan może tego nie dostrzega , a ja tak!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama