Nowy numer 3/2019 Archiwum

Była gwałcona. Nikt jej nie wierzył

Jako dziecko była gwałcona przez swojego ojczyma. Nikt jej nie uwierzył. Zaczęła uciekać w seks, alkohol, narkotyki. W drugiej klasie technikum zrezygnowała z nauki. Konkubent mamy wyrzucił ją z domu i jako 18-letnia dziewczyna wylądowała na ulicy.

Spotkałam Anioła - świadectwo Weroniki
Salve TV

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Ola
  25.01.2018 21:11
  Jakbym spotkała, to bym chyba ją uściskała!
  doceń 3
 • Zaniepokojona
  25.01.2018 23:43
  Nie wierzę, że jej matka nic nie słyszała, nic nie widziała. Nie da się ani nie widzieć ani nie słyszeć.
  doceń 7
 • Ines
  28.01.2018 12:18
  Z psychologicznego punktu widzenia nic w tym dziwnego - jej matka nawet jak coś przeczuwała mogła dokonać wyparcia.... Wiele jest takich sytuacji. Pracowałam w świetlicy socjoterapeutycznej i początkowo pojąć nie mogłam do czego jest zdolny człowiek...
  A Weronika to wspaniała dziewczyna... tyle pracy włożyła by nie dać sie tak trudnym okolicznosciom. Podziw też należy się pracy Jej - "Anioła".
  Natomiast wujek pedofil nie powinien przebywać na wlności. Bo moze skrzywdzić inne dzieci. Czemu się tym nikt nie zajmie?
  doceń 5
 • Andromeda
  09.02.2018 22:33
  Nikt Jej nie wierzył, bo dzięki naukom kościoła kobiecie się nie wierzy. Poza tym wg Was kobieta służy mężczyźnie do zaspokajania jego potrzeb i rodzenia dzieci, więc nie udawajcie, że Wam żal biednej dziewczyny.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy