Nowy numer 25/2018 Archiwum

Mark Wahlberg włącza się do walki

Jeden z gwiazdorów Hollywood Mark Wahlberg postanowił przekazać swoją gażę za ponowny udział w w filmie "Wszystkie pieniądze świata" w wysokości 1,5 mln dolarów organizacji walczącej z molestowaniem seksualnym w przemyśle filmowym.

Jak poinformowały media, Wahlberg otrzymał honorarium w takiej wysokości za udział w ponownym nakręceniu niektórych scen gotowego już filmu po usunięciu z nich Kevina Spacey'a oskarżonego o molestowanie seksualne.

Rolę Spacey'a w filmie, który był jednym z głównych zwycięzców niedawnej uroczystości rozdania Złotych Globów, otrzymał Christopher Plummer.

Jak poinformował agent aktora, Wahlberg postanowił przekazać swoją dodatkową gażę organizacji "Dość tego" (Time's Up) walczącej z przejawami molestowania na tle seksualnym w przemyśle filmowym i mediach oraz udzielającej pomocy prawnej ofiarom takich czynów.

Organizacja powstała na początku stycznia po tym jak na jaw wyszły liczne przypadki molestowania seksualnego w Hollywood. Oskarżenia wysunięto m. in. przeciwko jednemu z najbardziej wpływowych producentów w Hollywood Harvey'owi Weinsteinowi i właśnie Kevinowi Spacey'owi.

Walka z przemocą na tle seksualnym szybko zaczęła zataczać coraz szersze kręgi. Do kampanii z hasztagiem #MeToo (Ja też) włączyły się w mediach społecznościowych setki pokrzywdzonych kobiet i mężczyzn, którzy relacjonowali swoje doświadczenia.

 

« 1 »

Zobacz także

 • Megi
  14.01.2018 10:17
  Mój Boże jacy oni wszyscy biedni...sic!!!...Hollywood znane od lat z perwersji i obsceniczności ....opery mydlane, wielotysięczne tasiemce, gdzie ojciec z synową a synowa z bratem, kierowcą, lokajem i ogrodnikiem,który stał się dla niej hydraulikiem takimi przez lata fekaliami z USA kinematografii ludzie na całym świecie się zachwycają i zastanawiają kto z kim i dlaczego tak, a nie inaczej współżyje......skandal za skandalem zdemoralizowanych i demoralizujących na ekranach tv i kin aktorek , aktorzynów i celebrytów.....Hollywood największy światowy skandalista, promujący homo-lesby-gender....dzisiaj broni.Hollywoodzkiej kloaki.... wszyscy molestowani wiedzą i bardzo dobrze wiedzieli w co się pakują i na co się decydują....a dzisiaj larum o co???, że się na to molestowanie biedny człowieku zgadzałeś/łaś.....swoją drogą,to GN nie ma ciekawszych tematów na świecie, niż propaganda walki w Hollywood o co???...o utacone dziewictwo???....
 • Gość
  15.01.2018 10:37
  PÓŁTORA MILIONA za ponowny udział? Za dokręcenie paru scen?....
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama