Nowy numer 13/2020 Archiwum

Poseł Gawłowski: Nigdy nie odmawiałem współpracy

O tym, że poseł PO odmawia udostępnienia swojego koszalińskiego domu na przeszukanie, poinformował wcześniej na Twitterze Magazyn Śledczy Anity Gargas.

Stanisław Gawłowski (PO): nigdy nie odmawiałem współpracy z prokuraturą i CBA; decyzję ws. immunitetu podejmę po zapoznaniu się z wnioskiem Prokuratora Generalnego skierowanym do marszałka Sejmu. 

Przygotowywany jest wniosek do marszałka Sejmu o uchylenie immunitetu posła PO, śledczy chcą mu przedstawić pięć zarzutów. Prokuratura podała, że przeszukania mają związek m.in. z podejrzeniem przyjęcia przez posła łapówek o wartości co najmniej 200 tys. zł w czasie, kiedy pełnił funkcję wiceministra środowiska w rządach PO-PSL.

« 1 »

Polecamy

 • MaciejModzelewski1987
  21.12.2017 17:01
  MaciejModzelewski1987
  Maciej Modzelewski: obecna władza zostanie obalona!
  https://www.youtube.com/watch?v=ZyPgcKODIwA

  Maciej Modzelewski: o Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski
  https://www.youtube.com/watch?v=Gb3PeLFi0sc
  doceń 0
 • Polak
  21.12.2017 17:55
  Stanisław Gawłowski (PO) - podejrzany o korupcję, nie udostępnia mieszkania służbom w celu przeszukania, broniony przez kolegów z PO którzy uznali, że owe podejrzenia to walka polityczna.
  "Chcemy jasno powiedzieć, że nie będziemy ulegać szantażowi i naciskom politycznej prokuratury Zbigniewa Ziobry. I nie odpuścimy PiS-owi w naszej walce. Traktujemy te ataki jako absolutnie polityczne – powiedział Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej"

  Stanisław Kogut (PiS) - podejrzany o korupcję, jest gotowy w każdej chwili na przesłuchanie, natychmiast zawieszony w prawach członka PiS, sam zrzeka się immunitetu.

  Znajdź różnicę.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama