Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Stolarnia w kościele

Parafia przygotowała pomysłowe zaproszenie na Roraty.

„Stolarnia św. Józefa czynna od 4 grudnia 2017 r.” – napis o tej treści pojawia się w trakcie filmowego zaproszenia na Roraty z „Małym Gościem”. Autorem oryginalnego „teledysku” jest parafia św. Herberta w Wodzisławiu Śląskim. W widocznym na filmiku współczesnym zakładzie stolarskim można sobie, na przykład, „wyciąć trochę czasu dla Jezusa”. Można się też pozwolić „wkręcić w historię św. Józefa”.

Rozpoczynające się w poniedziałek Roraty z „Małym Gościem” będą nawiązywały do postaci świętego Józefa, potężnego patrona i orędownika. Trafić na te Roraty będzie bardzo łatwo, bo już połowa parafii w Polsce korzysta z materiałów zaproponowanych przez „Małego Gościa”.

Więcej o Roratach na stronie malygosc.pl.

RORATY CZAS ZACZĄĆ!!!
paco47744

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama