Nowy numer 25/2018 Archiwum

Prezydent: Zachowanie posłów PO i ich koalicjantów w PE nie do zaakceptowania

Zachowanie i język posłów PO i ich koalicjantów w Parlamencie Europejskim jest nie do zaakceptowania. To mowa kłamstwa, która uderza w Polskę, Polaków i nasze prawo wyboru - napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.

Podczas środowej debaty w PE eurodeputowani reprezentujący większość frakcji, wzywali polskie władze do respektowania wartości UE. Wiceszef KE Frans Timmermans powtórzył, że Warszawa powinna przywrócić niezawisłość i legitymację Trybunału Konstytucyjnego. Europosłowie PiS na znak sprzeciwu opuścili salę.

Do sprawy odniósł się w mediach społecznościowych prezydent Duda. "Zachowanie i język posłów PO i ich koalicjantów w PE jest nie do zaakceptowania. To mowa kłamstwa, która uderza w PL, Polaków i nasze prawo wyboru. Gdzie szacunek dla demokracji?" - napisał na Twitterze.

« 1 »

Zobacz także

 • velario
  16.11.2017 00:47
  "gdzie szacunek dla demokracji" - pyta Prezydent. Już odpowiadam: dokładnie tam, gdzie Pana szacunek dla polskiej Konstytucji.
  doceń 13
 • Fryderyk
  16.11.2017 08:25
  Zachowanie posłów PiS i ich koalicjantów w Parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej nie do zaakceptowania.
 • Ciekawy
  16.11.2017 11:41
  Chciałbym się dowiedzieć kim są koalicjanci PO w Parlamencie Europejskim? Prezydent jak zwykle lakoniczny.
  doceń 1
 • gosc
  16.11.2017 20:59
  Napiszę dosadniej: zdrajcy, zdrajcy po trzykroć zdrajcy!
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama