Nowy numer 46/2018 Archiwum

Dlaczego szatanowi zależy na zabijaniu nienarodzonych dzieci? Czym jest tak naprawdę aborcja?

Odpowiada były satanista.

Zachary King był wychowywany w domu baptystów, w wieku 10 lat uzależnił się od magii, w wieku 11 został wykorzystany seksualnie przez nauczycielkę, a w wieku 13 lat oddał duszę szatanowi. Przed ukończeniem 15 lat asystował przy pierwszej rytualnej aborcji. Chodziło o to, by miał krew na rękach. W wieku 21 lat został najwyższym magiem w kościele satanistów. Dopóki się nie nawrócił, uczestniczył w 146 aborcjach.

- Przy każdym zaklęciu przeprowadzaliśmy aborcję - mówił podczas konferencji - Im większą masz prośbę do szatana, tym więcej musisz dla niego zrobić... urok wymaga zabicia kolejnego dziecko.

Dlaczego szatanowi zależy na zabijaniu nienarodzonych dzieci? - Szatan boi się pewnych rzeczy. Niewinność jest czymś takim. A czy może być coś bardziej niewinnego od dziecka w łonie matki - odpowiada King.

Jego droga powrotu do Chrystusa zaczęła się, gdy do kiosku, w którym pracował, weszła kobieta i powiedziała mu, że Maryja chce go w swojej armii. Dała mu wtedy cudowny medalik. King nadal praktykował magię, ale przestał pełnić funkcję najwyższego maga i uciekł z kościoła satanistów. Mógł mieć co tylko chciał, ale nic go nie satysfakcjonowało. Wierzył, że sprzedał swoją duszę szatanowi i że pójdzie do piekła.

Kiedy w swojej dłoni trzymał medalik, ogarnęła go ciemność i znalazł się z kobietą, która zaczęła mu mówić, co zrobił i że to wszystko było diabelskie. Kiedy zdał sobie sprawę, że Maria jest Matką Boga, ukazała mu się. - Uśmiechnęła się do mnie, nie zasługiwałem na ten uśmiech - potem wzięła go za rękę, obróciła i zobaczył Chrystusa - Wiedziałem już, że nie sprzedałem mojej duszy szatanowi w wieku 13 lat. Jezus był moim Panem i Zbawcą.

King zaczął chodzić na Mszę, odkrył Adorację. Po przygotowaniach, w 2008 roku został przyjęty do kościoła katolickiego. Matka Boża powiedziała mu: - Twoim zadaniem jest zakończyć aborcje. Wykorzystaj to, co wiesz. 

King zdaje sobie sprawę, że walka z zabijaniem nienarodzonych jest także duchowa. Dlatego trzeba mieć duchową broń. Zaleca, by robić procesje eucharystyczne przed klinikami aborcyjnymi i przynosić ze sobą obraz Matki Boskiej z Gaudalupe. - Wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, gdzie wszędzie są demony. A ty pojawiasz się z Jezusem... to jest zły dzień dla nich. 

Zaleca również, by księża przeprowadzali egzorcyzmy i odprawiali Msze. - Silną bronią jest także różaniec - mówi.

King jest niewidomy z powodu cukrzycy, nie przeszkodziło mu to jednak w wygłoszeniu konferencji dla 800 osób 28 października br.

W 2015 roku wypuścił płytę CD dla księży pt. "Aborcja to złożenie ofiary szatanowi". Planuje wydać także książkę.

« 1 »

Zobacz także

 • thebodzio
  02.11.2017 22:04
  Sensacja? Przecież to wszystko jest logiczne. Kto tak nienawidzi człowieka, że cieszy się z jego zamordowania, szczególnie zanim ten człowiek się narodzi?

  Ktoś tu wspomniał o grzechu pierworodnym. Owszem, każdy jest nim obarczony, ale czy Pan Bóg jest skończonym legalistą, czy Dobrym Ojcem? Zaś grzech pierworodny jest jedynym grzechem, który na dziecku ciąży. Trudno o większą niewinność.
  doceń 6
 • sp
  02.11.2017 22:45
  @Piotr, zauważ, że kiedy Jezus stawiał dorosłym za wzór małe dziecko, wówczas jeszcze żadne z nich nie było przecież ochrzczone. To jasno wskazuje jaki rodzaj niewinności wywołuje największą nienawiść Szatana...
  doceń 7
 • eMGa
  03.11.2017 17:25
  Dziękuję Redakcji za tę informację! Tak właśnie jest - to jest składanie ofiar Szatanowi; tylko całkowity (!!!) zakaz zabijania dzieci w okresie prenatalnym zakończy ten haniebny proceder. To jest informacja, którą muszą wziąć pod uwagę wszyscy politycy, nazywający się katolikami, ponieważ dopuszczenie jakichkolwiek wyjątków jest współudziałem w tym szatańskim procederze, i tu nie ma żadnego usprawiedliwienia!
  doceń 5
 • Katol
  08.11.2017 08:17
  Maria to Matka Boska? Zawsze myślałem, że Maryja... Jeśli się nie myliłem to proszę poprawić tekst - taka gafa...

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy