Nowy numer 45/2018 Archiwum

Ale czad! Efekt współpracy polskich raperów i legendy z P.O.D. już w sieci!

Rymcerze nadciągają z nową płytą. Do nagrania jednej z piosenek zaprosili Sonnego Sandovala z niezwykle popularnej nu-metalowej kapeli P.O.D. Zobacz teledysk!

Autorzy hitów „Alive” i „Youth of the nation” pojawili się gościnnie w utworze „Więcej miłości”. Piosenka z udziałem P.O.D. promuje album Rymcerzy pt. „Nie zmarnuj swojego życia”, który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.

Utwór opowiada dwie historie, które wstrząsnęły życiem raperów.
„Pewnego dnia obudziła mnie wiadomość, że mój kumpel popełnił samobójstwo. Może dziś byłby z nami, gdybym okazał mu więcej zrozumienia” – zastanawia się raper Bęsiu.

Tekst refrenu śpiewanego przez Sonnego Sandovala z P.O.D. nawiązuje do opisanych przez rapera wydarzeń. – Kiedy tylko otrzymałem zwrotki przetłumaczone na język angielski, już wiedziałem, że refren musi mieć mocne przesłanie – wspomina Sonny. 

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się jedni z najpopularniejszych w Polsce raperów: Tau oraz Zeus.

Mocne świadectwo Rymcerzy (Bęsia i DJ Yonasa) to poruszająca opowieść o Bogu, który przełamuje bariery, granice. Przecież P.O.D. to absolutna Liga Mistrzów amerykańskiej sceny. Nazwa kapeli jest skrótem od „Payable on Death” (płatne przy śmierci). „To rodzaj ubezpieczenia, a raczej metafora: był już Ktoś, kto zapłacił za ciebie odszkodowanie. Wykupił Cię. Ceną było życie” – opowiadają członkowie grupy.

RYMCERZE feat. P.O.D. - Więcej miłości (Official Video)
Antidotum Records

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy