Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Prezydent Duda modlił się na Jasnej Górze przed podjęciem decyzji

Andrzej Duda modlił się wczoraj wieczorem na Jasnej Górze - potwierdziło biuro prasowe sanktuarium. Prezydent RP 23 lipca wziął udział w wieczornej modlitwie Apelu Jasnogórskiego w Kaplicy Jasnogórskiej przed łaskami słynącą ikoną Matki Bożej.

Wizyta w jasnogórskim sanktuarium poprzedziła decyzję prezydenta o zawetowaniu ustaw nt. reformy wymiaru sprawiedliwości, przyjętych w ostatnich dniach przez Parlament.

Wikariusz generalny Zakonu Paulinów o. Michał Lukoszek oraz podprzeor Jasnej Góry o. Mieczysław Polak ofiarowali prezydentowi Dudzie ryngraf z wizerunkiem Matki Bożej Jasnogórskiej. Według relacji paulinów, po nabożeństwie prezydent Duda dłuższą chwilę rozmawiał z pielgrzymami przed Kaplicą Matki Bożej.

« 1 »

Zobacz także

 • tantkiewicz
  25.07.2017 12:55
  Iz 55,8-9 Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi.
  doceń 6
 • amato
  26.07.2017 08:44
  Ale czy nawiązał kontakt? A potem wszystko będzie na Maryję?
  doceń 1
 • Gość
  26.07.2017 17:52
  A może nie tylko się modlił? Może konsultacje z Episkopatem odbywał?
  doceń 3
 • Gość
  27.07.2017 01:40
  Podejrzewam, ze cały ten cyrk z Jasna Góra to szopka pod wyborcę-słuchacza radia Maryja. Duda jest doktorem prawa, wiec trudno przypuszczać, zeby nie dostrzegł niekonstytucjonalnosci ustaw o SM, KRS i sadach powszechnych. Ponieważ jawne złamanie konstytucji w przypadku TK czy ustawy o zgromadzeniach a teraz o sadach powszechnych nie dla niego przeszkoda i grzecznie podpisał te fatalne w skutkach ustawy, wychodzę z założenia, ze 2xWeto wzięło die wyłącznie ze strachu Adriana przed wielotysiecznumi tłumami na ulicach oraz otrzeźwiającej rozmowowie z Angela Merkel. Adrian pozostaje człowiekem z castingu prezesa, ale trzeba byc dobrej myśli:-)

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama