Nowy numer 24/2018 Archiwum

Czy premier powiedziała w Auschwitz coś niewłaściwego?

Zobacz całe przemówienie Beaty Szydło, które wywołało oburzenie niektórych mediów. Czy premier powiedziała coś niewłaściwego?


Premier Beata Szydło podczas uroczystości w Auschwitz
Kancelaria Premiera

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  16.06.2017 10:30
  W przemówieniu, premier Szydło ani razu nie użyła słowa Holokaust i ta okoliczność sprawia, że jej przemówienie było tylko,polityczne - instrumentalnie skierowane tylko do elektoratu PIS i tym samym zupełnie kompromitujące jej osobę.
 • JAWA25
  16.06.2017 13:53
  Paweł Jędrzejewski z Forum Żydów Polskich napisał "Nagonka na Szydło, oparta na świadomym przekręceniu sensu jej wypowiedzi, jest przykładem jak zaślepienie nienawiścią (z przyczyn politycznych) odbiera ludziom przyzwoitość."
  tak jakby trzeba było to tłumaczyć
  doceń 23
 • Gość
  18.06.2017 12:05
  Tytuł powinien brzmieć: Dlaczego Były premier Tusk występuje przeciw polskiej racji stanu. A od siebie zapytam: czy znacie większą podłość niż zaszkodzić ojczyźnie z mściwości do przeciwnika politycznego?
  doceń 6
 • JAWA25
  24.06.2017 00:26
  co złego powiedziała Szydło? nic. natomiast rzecznik praw (czyich?) skłamał http://www.citizengo.org/pl/71566-rzecznik-praw-obywatelskich-adam-bodnar-w-dniu-20-czerwca-na-antenie-tvp-elujemy-do-pana-o
  doceń 15

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama