Nowy Numer 29/2018 Archiwum

"Niech św. Józef da młodym umiejętność marzenia"

"Niech św. Józef da młodym umiejętność marzenia, podejmowania ryzyka dla osiągnięcia wielkich rzeczy, których pragnie dla nas Bóg" – napisał Franciszek na Twitterze.

Są to jedyne słowa, z jakimi zwrócił się on dziś do wiernych. 1 maja również w Watykanie stanowi dzień wolny od pracy. Papież odpoczywa więc po podróży do Egiptu.

« 1 »

Zobacz także

 • justyn
  01.05.2017 19:13
  Św. Józef patron marzycieli.
  doceń 4
 • Gość
  01.05.2017 22:16
  Do tej pory Kościół nauczał, że św. Józef jest patronem ciężkiej pracy, że szukał woli Bożej, że myślał i działał racjonalnie, co ma bardzo mocne podstawy Ewangeliczne. A teraz Bergoglio robi z niego patrona marzycieli i podejmujących ryzyko. Ehhh.
 • RyszardD.
  01.05.2017 23:55
  Papiez moglby tu przywolac wstawiennictwo Sw. Jozefa dla rzemieslnikow - ale to moze 1 czerwca na Dzien Dziecka!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama