Nowy numer 3/2021 Archiwum

Misiewicz zawieszony po interwencji prezydenta Dudy?

We wtorek wieczorem doszło do spotkania prezydenta Dudy, premier Szydło i ministrów obrony narodowej i spraw zagranicznych. Duda ostro skrytykował nominację Misiewicza do PGZ.

O spotkaniu informuje portal "wPolityce.pl". Wg informacji, do których dotarł dziennikarz portalu Marcin Fijołek kontrowersje wokół Bartłomieja Misiewicza były jednym z wątków poruszanych podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim, a Andrzej Duda ostro skrytykował otrzymanie przez byłego rzecznika MON posady w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Sugerował też, że sprawa powinno zająć się kierownictwo PiS.

W środę prezes PiS Jarosław Kaczyński podpisał decyzję zawieszającą Bartłomieja Misiewicza w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Kierownictwo partii powołało tez komisję do zbadania kontrowersji wokół niego.

« 1 »

Wojciech Teister

Redaktor serwisu internetowego gosc.pl

Dziennikarz, teolog. Uwielbia góry w każdej postaci, szczególnie zaś Tatry w zimowej szacie. Interesuje się historią, teologią, literaturą fantastyczną i średniowieczną oraz muzyką filmową. W wolnych chwilach tropi ślady Bilba Bagginsa w Beskidach i Tatrach. Jego obszar specjalizacji to teologia, historia, tematyka górska.

Kontakt:
wojciech.teister@gosc.pl
Więcej artykułów Wojciecha Teistera

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także