Mary Wagner siedzi w więzieniu - napisz do niej na urodziny

Dzięki jej odwadze i świadectwu wiele dzieci może w ogóle obchodzić własne urodziny. Niech nie czuje się samotna. Pokażmy, że ją kochamy.

Mary Wagner od 12 grudnia siedzi w kanadyjskim więzieniu. Kolejny raz. W sumie odsiedziała już ponad 4,5 roku tylko za to, że przekonuje kobiety chcące poddać się aborcji, aby tego nie robiły. Wręcza kobietom róże, proponuje rozmowę, a tym, które są gotowe zmienić decyzję, oferuje pomoc.

– Państwo ma prawny obowiązek chronić każde niewinne życie ludzkie. Kiedy państwo uchyla się od swoich obowiązków, ludzie mogą tę pozostawioną przez państwo lukę wypełnić poprzez wykonywanie moralnego i prawnego obowiązku ratowania życia ludzkiego – mówił podczas ostatniego procesu obrońca Mary Wagner. Takie argumenty nie przemawiają jednak do świata, który nazywa aborcję prawem człowieka i z tego „prawa” czerpie wielkie zyski. Mary więc znów znalazła się za kratami.

Jej ofiara już przynosi namacalne owoce. 12 grudnia, zanim została aresztowana w klinice aborcyjnej, zdążyła odwieść jedną z przebywających tam kobiet od planów zabicia swego dziecka.

Mary Wagner nie powinna jednak pozostać sama, w poczuciu opuszczenia i izolacji.

12 lutego przypadają jej urodziny, dlatego na pewno podniosą ją na duchu listy z życzeniami od nas, którzy doceniamy jej niezwykłe świadectwo. Niech wie, że nie tylko Bóg jest jej wdzięczny, niech doświadczy też miłości wielu ludzi. Wystarczy kilka słów, najlepiej po angielsku, mogą też być rysunki od dzieci.

Poniżej więzienny adres Mary Wagner:

Mary Wagner
Vanier Centre for Women
655 Martin St. Box 1040
Milton, Ontario L9T 5E6
Canada

List priorytetowy z Polski dociera w ciągu 7 dni, znaczek kosztuje 6 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

fk