Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mary Wagner siedzi w więzieniu - napisz do niej na urodziny

Dzięki jej odwadze i świadectwu wiele dzieci może w ogóle obchodzić własne urodziny. Niech nie czuje się samotna. Pokażmy, że ją kochamy.

Mary Wagner od 12 grudnia siedzi w kanadyjskim więzieniu. Kolejny raz. W sumie odsiedziała już ponad 4,5 roku tylko za to, że przekonuje kobiety chcące poddać się aborcji, aby tego nie robiły. Wręcza kobietom róże, proponuje rozmowę, a tym, które są gotowe zmienić decyzję, oferuje pomoc.

– Państwo ma prawny obowiązek chronić każde niewinne życie ludzkie. Kiedy państwo uchyla się od swoich obowiązków, ludzie mogą tę pozostawioną przez państwo lukę wypełnić poprzez wykonywanie moralnego i prawnego obowiązku ratowania życia ludzkiego – mówił podczas ostatniego procesu obrońca Mary Wagner. Takie argumenty nie przemawiają jednak do świata, który nazywa aborcję prawem człowieka i z tego „prawa” czerpie wielkie zyski. Mary więc znów znalazła się za kratami.

Jej ofiara już przynosi namacalne owoce. 12 grudnia, zanim została aresztowana w klinice aborcyjnej, zdążyła odwieść jedną z przebywających tam kobiet od planów zabicia swego dziecka.

Mary Wagner nie powinna jednak pozostać sama, w poczuciu opuszczenia i izolacji.

12 lutego przypadają jej urodziny, dlatego na pewno podniosą ją na duchu listy z życzeniami od nas, którzy doceniamy jej niezwykłe świadectwo. Niech wie, że nie tylko Bóg jest jej wdzięczny, niech doświadczy też miłości wielu ludzi. Wystarczy kilka słów, najlepiej po angielsku, mogą też być rysunki od dzieci.

Poniżej więzienny adres Mary Wagner:

Mary Wagner
Vanier Centre for Women
655 Martin St. Box 1040
Milton, Ontario L9T 5E6
Canada

List priorytetowy z Polski dociera w ciągu 7 dni, znaczek kosztuje 6 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Gość
  03.02.2017 17:07
  Pamiętajcie, aby wpisać ADRES SWÓJ - NADAWCY! Inaczej służba więzienna nie przepuści listu!!!
  doceń 0
 • Gość
  11.02.2017 21:29
  Wysłaliśmy kartkę i Mary odpisała... Oto jej słowa: „Dziękuję wam za piękną kartkę urodzinową oraz życzliwe słowa.

  Niech Nasz Pan prowadzi was swymi ścieżkami, gdy staracie się uczynić swe życia, zgodnie ze słowami Matki Teresy, „czymś pięknym dla Boga”.

  Jezus Chrystus naszą nadzieją,

  Mary  Owocem ciszy jest modlitwa,

  Owocem modlitwy jest wiara,

  Owocem wiary jest miłość,

  Owocem miłości jest posługa,

  Owocem posługi jest pokój.

  -Matka Teresa”

  doceń 0
 • Gość
  12.03.2017 23:47
  Za co ją wsadzili konkretnie, bo przecież nie za namawianie?
 • Gość
  24.07.2017 22:21
  Lepiej gdyby miała podany numer konta bankowego, to można by pare euro wpłacić, tak jak to robiono z więźniem sumienia w PRL p. Miernikiem co walnął tortem w UBecka "sędzie".
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL