Nowy numer 28/2018 Archiwum

Noworoczne postanowienia? Nie warto ich robić!

Dlaczego? Odpowiada ks. dr hab. Robert Skrzypczak.

2017 rok - jak żyć? Ks. Skrzypczak zdradza receptę!
Salve TV

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Anna Panna
  04.01.2017 11:01
  "Społeczeństwo singli" jest zagrożeniem - rozumiem, że Ksiądz Profesor ma dla mnie MĘŻA? Proszę o pilny kontakt! Dodam tylko, że nie wyjdę za mąż za staruszkę sąsiadkę ani koleżankę dewotkę ze wspólnoty - to tak na marginesie.
  doceń 4
 • Anna Panna
  04.01.2017 11:10
  1) Przez blisko DWA TYSIĄCE LAT, kiedy to rodzina była niezmiennie fundamentem społeczeństwa, kiedy kobiety rodziły po dziesięcioro dzieci, nie pracowały zawodowo i poświęcały się RODZINIE - Kościół nie znalazł ANI JEDNEJ pary małżeńskiej do kanonizacji! Teraz, gdy ogarnęła nas "cywilizacja śmierci", kobiety nie chcą rodzić i robią KARIERY - nagle do kanonizacji ustawiła się kolejka?
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama