GN 28/2018 Archiwum

Czasem trzeba umieć odmawiać

Odmawiam więc udziału w strajku, odmawiam wrzucania mnie do jednego wora z protestującymi, a przede wszystkim odmawiam różaniec za wszystkie panie, które zamierzają wziąć udział marszu ku śmierci.

Dziś „ogólnopolski strajk kobiet”. Panie, które go wymyśliły, w nazwie powinny usunąć „ogólnopolski”, a dodać „niektórych”.

Nie zgadzam się z hasłami, które głoszą. Dlatego tym bardziej sobie nie życzę, by występowały w imieniu moim i jakiejkolwiek innej kobiety, która się z nimi nie zgadza.

Jest to mydlenie oczu, że wszystkie żony, matki, córki chcą stanąć po stronie śmierci.

Ja stoję dziś po stronie życia tych, którzy już chodzą po tej ziemi i tych, którzy mają się dopiero urodzić. Stoję dziś po stronie skrzywdzonych kobiet, które potrzebują opieki i miłości. Stoję po stronie dzieci, którym należy się ochrona od poczęcia. Stoję po stronie żon, matek i córek, które rozumieją, czym jest miłość i macierzyństwo.

Biorę udział w akcji #KobietyZaZyciem i #PracujeWPoniedzialek.

Chwytam za różaniec i modlę się za zagubione kobiety, które zapomniały, czym jest miłość, macierzyństwo, życie.

Chwytam za różaniec i modlę się o ich nawrócenie i zawrócenie ze ścieżki, która może zniszczyć im zbawienie.

A Ty? Pomodlisz się za zagubioną siostrę?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Gość
  03.10.2016 15:17
  Nie no, bez Pani to ten strajk jest nieważny...
  doceń 8
 • Gość
  03.10.2016 21:51
  Miło, że można dać tu komentarz. W Naszym Dzienniku nie ma takiej możliwości. Chyba wiem dlaczego . . .
  doceń 0
 • Gość
  03.10.2016 22:54
  A ja mimo chrztu i innych sakramentów nie chodzę do kościoła. Ze względu na decyzję moich rodziców jestem nazywany katolikiem i jestem brany pod uwagę w sztucznych statystykach. Odmawiam. A dzięki takim osobom jak Pani zajmę się wreszcie apostazją.
  doceń 0
 • Gość
  11.10.2016 22:50
  Witam Pani Małgorzato. Prezentuje Pani lepszy styl pisania artykułów, niż skandaliczny i niedopuszczalny styl Pani Kopytowskiej z waszej redakcji ( tamta Pani jest na drodze krucjaty z Szatanem Aborcyjnym i ma w ręku ogień, miecz i krzyż ).

  Pytanie krótkie mam: merytoryczne i dziennikarskie. Czy Pani obejrzała sobie obowiązkowy w sensie dziennikarskim materiał dokumentalny o wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji w Salwadorze i kilku innych krajach ? Czy dowiedziała się Pani o skutkach nałożonej w tym kraju na lekarzy odpowiedzialności karnej za każde przerwanie ciąży, takiej ciąży, która zagraża życiu ciężarnej kobiety ? (przepraszam, Madonny - "Kobiety przy Nadziei" ? ) Otóż już 88 takich kobiet umarło w Salwadorze w klinikach Położnictwa z tego powodu, że lekarze nie udzielili im pomocy, ponieważ lekarze bali się ratować te kobiety w ten sposób, by przerwać ciążę ( bowiem przerwanie ciąży - to zabójstwo człowieka ). Proszę sobie obejrzeć ten materiał, ponieważ jako dziennikarka powinna Pani być rzetelna merytorycznie i zbadać temat bardzo dokładnie. I powinna Pani zbadać zarówno skutki prawne jak i faktycznie, które nastaną po wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji w Polsce - w każdej sytuacji. Pozdrawiam.

  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama