Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Fryderyk
  01.07.2016 09:24
  Teraz przyszło mi kibicować jak zwykle Niemcom. Przewiduję, że z Włochami będą mieli ciężko.
  doceń 1
 • wojowniknajprzedniejszy
  01.07.2016 09:25
  Drogi Krycha,
  Żeby chcieć, to trzeba przede wszystkim umieć. Najlepiej poobwieszać się zegarkami za 50 tyś euro czy tam złotych. Futrach, ala zniewieściały chłopczyk i najnowszych garniturkach. O brykach nie wspomnę. Ja też chciałem kiedyś biegać szybciej 100, ale stanąłem na 10.5 i ani rusz.
  A to co napisałem do Kuby i Adasia…
  Drogi Kubo, Drogi Adamie,
  Mówisz, że nie strzeliłeś źle. Bramkarz poszedł w ciemno i obronił strzał. Mówisz jeszcze i to, że zawsze strzelasz w ten róg. Zatem, nie dziw się, że bramkarz to obronił. Sam grając w klubie, byłem wykonawcą rzutów karnych i miałem opracowanych kilka schematów. Powinieneś chyba wiedzieć o tym, że jeden sposób, jedna wersja, nie jest wystarczająca. Czyja zatem wina? Czy to jest poziom reprezentacyjny? Najłatwiej powiedzieć słowami największego ignoranta komentującego mecze, który dla ciekawości dodam, nigdy nie zaznajomił się z przepisami gry w piłkę nożną, Dariusza Szpakowskiego, i powiedzieć „Nic się nie stało”. A to wszystko tylko po to, aby znów pojechać sobie na kolejne zawody. Turysta-komentator. „Biorę to na klatę”. Raczej opracuj kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.
  To dla ciebie Adamie też przesłanie. Zamiast partii, golfa, baseniku, kolejnej filiżanki kawy, tzw. odstresowania się, opracuj z piłkarzami, dla każdego z nich, kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.

  Karne to nie żadne szczęście i loteria, ale umiejętności… Michale …
  Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych.
 • Edgar
  01.07.2016 10:30
  Ilu z tych piłkarzy gra w polskich klubach, bo nie wiem? Dziwne, że Portugalia jest 3,5 raza mniejsza od Polski zarówno pod względem obszaru jak i ludności a ma tak świetnych piłkarzy. Czy nie jest to przypadkiem tego, że Polska to słaby kraj, źle zarządzany, a "w temacie" tolerujący kiboli przez co klasa średnia nie chodzi na mecze. Wolą siedzieć w domu albo robić tysiące innych rzeczy.
 • Awa
  01.07.2016 14:09
  Do teologów:Dlaczego wygrała MB z Fatimy?Żartowałam.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama