Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kolejne masowe molestowanie w Niemczech

Zajścia podobne do tych z Kolonii miały miejsce na festiwalu muzycznym Schlossgrabenfest w Darmstadt.

W sumie przypadki molestowania zgłosiło policji 18 kobiet. 3 zrobiły to już podczas trwania imprezy. Kolejne 15 zgłosiło się na policję do wtorku. Z relacji poszkodowanych kobiet wynika, że zostały osaczone przez grupę mężczyzn w podobny sposób, jak miało to miejsce w czasie sylwestrowej zabawy w Kolonii i Hamburgu.

"The Independent" donosi, że aresztowano trzech Pakistańczyków pomiędzy 28. a 31. rokiem życia.

« 1 »

Zobacz także

 • trzinaalli
  01.06.2016 11:23
  Dla muzułmanów Europejki wyglądają jak prostytutki. Ich prowokacyjny i swobodny ubiór (obcisłe spodnie, głębokie dekolty itp.) i zachowanie na takich imprezach ich tylko "nakręca".

  Najlepiej nie organizować takich imprez i w nich nie uczestniczyć. A kobiety powinny przyzwoicie się ubierać. To jedyne i skuteczne sposoby zapobiegania molestowaniom.
 • edr
  01.06.2016 11:31
  no i co z tą edukacją seksualną imigrantów. Nie działa?
  doceń 12
 • MacBlacker
  05.06.2016 08:55
  Całkiem inna kultura i trzeba być lewivowo liberalnym oszołomem żeby nie dostrzec iż multikulti musi czymś takim zaowocować!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama