Nowy numer 33/2018 Archiwum

Michał Kamiński zawieszony przez PO

Za to samo przewinienie kary nie ponieśli Ewa Kopacz i Stefan Niesiołowski.

Powodem zawieszenia ma być niezgłaszanie przez Kamińskiego występów w mediach. Kamiński odwołał się od tej decyzji.

Marcin Kierwiński przedstawił na kolegium klubu PO nazwiska polityków partii, którzy występują w mediach bez zgody organu odpowiedzialnego za medialny wizerunek Platformy Obywatelskiej. Prócz Michała Kamińskiego na liście znaleźli się m. in. Stefan Niesiołowski, Ewa Kopacz czy Małgorzata Kidawa-Błońska. Jednak wniosek o zawieszenie w prawach członka klubu wystosowano jedynie w sprawie Kamińskiego.

« 1 »

Zobacz także

 • Król Dawid
  01.06.2016 11:04
  Cytuję i pozdrowiam UBEK-a co nie z Becka:
  "Jeszcze moment, jeszcze chwila i się dowie. Wszystkiego się dowie".

  Powstaje pytanie i kto tu kogo informuje?
  doceń 1
 • Król Dawid
  01.06.2016 13:10
  Życzę PO, żeby zaczęła "lamentować po świętokrzysku" z powodu krzyżowej śmierci Chrystusa, a nie dlatego, że ktoś przejął władzę i część z nich może trafić do pierdla.

  Liczę, że TK ustąpi pod presją, 3 sędziów wybranych przez PiS zacznie orzekać i KE uzna sprawę za rozwiązaną. Jeżeli nie, trzeba przyjąć nawet sankcje.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama