Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Debiuty na żywo w internecie

Jeden z największych koncertów promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce zobaczymy 24 kwietnia na żywo w sieci.

Dla tych, którzy nie dotrą na 17.00 do Katolickiego Centrum Kultury "Dobre Miejsce" w Warszawie przy ul. Dewajtis 3, nie wszystko jeszcze stracone. Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy będzie można bowiem oglądać na żywo w internecie poprzez telewizję Dobre Media (www.dobremedia.org). 

Coroczne Debiuty mają za zadanie wyłonić nowe ciekawe zjawiska na polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej. W tym roku w Dobrym Miejscu zmierzą się trzy zespoły: Dobre Ludzie (piosenka autorska) - wyłoniony przez serwis Chrześcijańskie Granie, Muode Koty (rap) - wytypowany przez "Listę z Mocą" radia RDN oraz Krzagolec Gang (rock) - wybrany głosami internautów. Wspomniana trójka powalczy o nagrodę jury i nagrodę publiczności. Zwycięzcy pojawią się na najważniejszych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Gościem specjalnym koncertu będzie perkusista Skaldów Jan Budziaszek. Wstęp za zaproszeniami - szczegóły na: www.koncertdebiuty.pl. 

  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy