Nowy numer 25/2018 Archiwum

TCS - Schlierenzauera zabraknie w Bischofshofen

W ostatnim konkursie 64. Turnieju Czterech Skoczni 6 stycznia w austriackim Bischofshofen zabraknie w ekipie gospodarza Grzegorza Schlirenzaueara. Zawodnik zajął dwukrotnie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy.

"Zorientowałem się, że wcześniejsze konkursy były dla niego męczarnią, dlatego też postanowiłem dać mu chwilę odpoczynku" - powiedział trener reprezentacji Austrii Heinz Kuttin.

Dwukrotny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni (2011/2012 oraz 2012/2013) po trzech konkursach 64. edycji plasuje się z dorobkiem 439,4 na 31. pozycji. Prowadzi Słoweniec Peter Prevc - 842,1. Austriak zajął w Oberstdorfie 31., w Garmisch-Partenkirchen 21., a w Innsbrucku 33. miejsce.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, której liderem jest Prevc, "Schlieri" plasuje się na 31. miejscu.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama