Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Król Dawid
  01.11.2015 14:35
  Im człowiek mniej znaczy wśród ludzi tym więcej u Boga. To taka prawidłowość, o której św. Paweł mówił w 1Kor.

  Człowiek słaby i głupi w oczach świata jest wielki w oczach Boga. Być głupim Jego mądrością i słabym Jego siłą powinno być pragnieniem każdego.

  Dlatego mam prośbę do rządów PiS o zatrudnienie w randze ministra chociaż jednego z tych, których niektórzy postrzegają jako nieudaczników. Bezrobotonego lud bezdomnego nie unoszącego się pychą.
  doceń 0
 • Anonim (konto usunięte)
  04.11.2015 23:06
  cytat:diś odczytujemy wielkie ewangeliczne orędzie o Bogu, który jest skupiony na tym, co słabe" - mówił. »jA BYM Ani po cichu nie wypowiedział tego cytatu, bo bym nie umiAŁ TEGO PEZETRAWIć I ZROZUMIEć...nIE POLICZ MI BOżE TEGO GRZESZNEGO WYGŁUPIANIA SIE tWOIM SŁUGOM...

  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama