Nowy numer 24/2021 Archiwum

Aborcyjne lobby atakuje. Wyślij apel do MSZ!

W najbliższych dniach odbędzie się szczyt ONZ, podczas którego przyjęte zostaną tzw. Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG). Wytyczą one kierunki działań członków ONZ do roku 2030. Pojawiają się w tym dokumencie sformułowania, które mogą służyć do wywierania na Polskę nacisku w celu upowszechnienia aborcji, seksualizacji dzieci w szkołach oraz promowania subkultur LGBT.

(Więcej o tym znajdziesz TUTAJ.)

Instytut Ordo Iuris ustalił, że podczas negocjacji SDG Polska delegacja w ONZ nie zawsze zajmowała klarowne stanowisko. Kancelaria Prezydenta zadeklarowała wzięcie pod uwagę analiz przesłanych przez Ordo Iuris. Dlatego niezwykle ważny jest nacisk na MSZ ze strony społeczeństwa obywatelskiego, by dzięki zgodnemu działaniu Prezydenta i MSZ, Polska oficjalnie usunęła możliwość wywierania na nią nacisku, zmierzającego do narzucania jej kontrowersyjnych interpretacji sformułowań zawartych w SDG.

Instytut Ordo Iuris uruchomił nową stronę mamwplyw.pl, aby zaangażowanie obywateli wesprzeć profesjonalną akcją prawniczą, czyniąc je w ten sposób maksymalnie skutecznym. Polacy mogą zapewnić wsparcie Prezydentowi w jego ustaleniach z MSZ. Dzięki niemu do dokumentu ONZ mogą zostać wprowadzone zastrzeżenia, chroniące Polskę przed naciskami lewicowych środowisk w strukturach ONZ.

Zachęcamy do podpisania umieszczonej na stronie mamwplyw.pl petycji, skierowanej do Ministra Spraw Zagranicznych, by we współpracy z Prezydentem RP podjął działania na rzecz ochrony polskiego ładu konstytucyjnego poprzez wprowadzenie zastrzeżeń wyłączających ideologiczne sposoby interpretowania celów zawartych w SDG.

« 1 »
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama