Nowy numer 44/2020 Archiwum

James Bond - dzieciom

James Bond wyposażył rzymską szkołę- to kolejna wiadomość z planu filmowego nowej odsłony opowieści o agencie 007, do której zdjęcia kręcono niedawno w Wiecznym Mieście. Uczniom i nauczycielom podarowano biurka, krzesła i tablice.

Włoskie media podały, że jedna ze szkół podstawowych w centrum otrzymała od produkcji filmu "Spectre" wyposażenie, które było wykorzystywane na planie i przez ekipę.

Uczniowie dostali 10 biurek, 12 krzeseł, 5 drewnianych regałów, 2 białe tablice i różne materiały piśmienne, na przykład flamastry.

Prezent ten to zasługa rodzica jednego z uczniów, który pracując na planie filmu zainteresował się tym, co stanie się ze wszystkimi sprzętami zakupionymi przez produkcję.

Prasa podkreśla, że nieustraszony agent grany obecnie przez Daniela Craiga nie tylko zdobywa się na szczyty brawury i otacza pięknymi kobietami - tym razem u jego boku jest Monica Bellucci - ale także jest dobroczyńcą.

Włoskie szkoły publiczne od lat zmagają się z problemem niedofinansowania. W niektórych placówkach brakuje niekiedy nawet podstawowego wyposażenia poczynając od krzeseł i szkolnych ławek. Wiele artykułów pierwszej potrzeb kupują rodzice.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama