Nowy numer 43/2020 Archiwum

Powiedz STOP aborcji! Podpisz projekt ustawy!

Podpisz się pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji.

W 2011 roku po raz pierwszy "Fundacja Pro - Prawo do życia" zbierała podpisy przeciwko aborcji. W 2013 r. jak i 2014 r. przeprowadzono kolejne kampanie ustawodawcze. Łącznie zebrano ponad 1 milion 250 tys. podpisów! Dotychczasowe akcje posłowie ignorowali i wrzucali do sejmowej niszczarki. Wysiłek włożony w działalność pro-life nie został jednak zmarnowany.

Olbrzymie kampanie społeczne, towarzyszące inicjatywom ustawodawczym, wpływają na opinię publiczną. Dzięki tym działaniom więcej osób dowiaduje się o okrucieństwie aborcji, więcej chce działać, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Kolejne osoby, stając przed koniecznością oceny tego strasznego procederu, opowiadają się przeciw niemu.

Organizatorzy akcji proszą o pomoc: Podpisy może zbierać każdy – wśród rodziny, znajomych, w swojej wspólnocie, w kościele po Mszy Świętej, w czasie marszu, wycieczki, na ulicy i w domu. Wiemy, że w Polsce część popierających nasze inicjatywy nie podpisuje się – niestety jeszcze nie do wszystkich docieramy. Twoja pomoc pozwoli wypełnić tę lukę!

Potrzebujemy Cię niezależnie od tego, gdzie mieszkasz! Zgłoś się, a nasi koordynatorzy skontaktują się z Tobą, udzielą Ci odpowiednich informacji, odpowiedzą na pytania i pomogą rozpocząć działanie.

Zbiórka podpisów trwa od 3 kwietnia do 3 lipca 2015 r.
Aby mieć pewność, że zebrane podpisy dotrą do nas w terminie prosimy by wysyłać je nie później niż 26 czerwca 2015 r. (adres znajduje się na każdej karcie z popisami).

Projekt ustawy znajdziesz TUTAJ.

Kartę do zbierania podpisów możesz pobrać TUTAJ.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama