Reklama

  Nowy numer 38/2021 Archiwum

Jezus jest nową świątynią Boga

Nie będziesz zabijał. 
Wj 20,13

1.03.2015. Moskwa. Rosja. Około 52 tys. osób uczestniczyło w marszu żałobnym poświęconym pamięci Borysa Niemcowa, opozycjonisty zamordowanego w piątek wieczorem w stolicy Rosji. To największa od lat akcja środowisk demokratycznych w Moskwie. Otwierający marsz nieśli wielki transparent: „Bohaterowie nie umierają. 
Kule przeznaczone dla każdego z nas”. O Niemcowie czytaj na ss. 58–59   1.03.2015. Moskwa. Rosja. Około 52 tys. osób uczestniczyło w marszu żałobnym poświęconym pamięci Borysa Niemcowa, opozycjonisty zamordowanego w piątek wieczorem w stolicy Rosji. To największa od lat akcja środowisk demokratycznych w Moskwie. Otwierający marsz nieśli wielki transparent: „Bohaterowie nie umierają. 
Kule przeznaczone dla każdego z nas”. O Niemcowie czytaj na ss. 58–59
SERGEI ILNITSKY /EPA/pap

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • służba narodowi
  08.03.2015 13:23
  Ja pod swoim adresem mogłem na forum Gościa przeczytać groźby, więc musiałem zastosować politykę odstraszania.

  Wujek te groźby usłyszał wyartykułowane prosto w twarz: "Gdyby nie ten pies to bym przeskoczył przez ten płot i Cię zabił". Tak mówi sąsiad, którego teściowa wykazała się bezczelnością i przerzucała wcześniej śnieg na nasz teren. Zemsta za ... pouczenie czy czysta polityczna rozgrywka?!
  doceń 0
 • służba narodowi
  08.03.2015 13:44
  Tylko ludzie, którzy budują swój świat na emocjach, a nie na szczerości mogą tak postępować, żeby krzywdzić innych i udawać, że wszystko jest w porządku.

  Wydaje mi się, że tak właśnie wygląda osobowość zbrodniarzy. Emocje ponad szczerością. Wskazują na to zapiski o zbrodniarzach nazistowskich.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.