GN 28/2018 Archiwum

Komentarz Kai Godek ws. Orszaku Trzech Króli

"Myślę, że na współpracy z niewłaściwymi osobami orszak może stracić (...) i myślę, że w tym całym zamieszaniu współpracy z orszakiem bardziej korzysta Hanna Gronkiewicz Waltz niż ludzie w nim idący".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • gut
  05.01.2015 13:54
  Ja też mam nadzieję, że w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzy. :) Gorąco pozdrawiam Panią Kaję i życzę jej szczęśliwego NOWEGO ROKU! ;-D
  doceń 7
 • Opolanka
  05.01.2015 17:29
  Kto Pani dał prawo do oceny kto może brać udział w Orszaku i oceny Pani HGW. Moim zdaniem to nie jest postawa chrześcijańska. Proszę przypomnieć sobie przesłania Ewangelii.
 • saherb
  06.01.2015 12:03
  Myślę, że pani Hanna Gronkiewicz-Waltz wyczerpała wszelkie kryteria do zdobycia tytułu "Hipokryty Roku"...
  doceń 3
 • Krzysztof
  06.01.2015 13:28
  Dodam, że Herod również poparł Mędrców:
  ": "Udajcie się tam i wypytujcie starannie o Dziecię, a gdy Je znajdziecie, donieście mi, abym i ja mógł pójść i oddać Mu pokłon"( Mt 2,7 )  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama