Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pikieta pacjentek w obronie prof. Chazana

16 października o godz. 13.00 przed bramą Ratusza w Warszawie, odbędzie się na pikieta pacjentek i wszystkich ludzi dobrej woli sprzeciwiających się zwolnieniu Profesora Bogdana Chazana z pracy i funkcji Dyrektora Szpitala Św. Rodziny w Warszawie.

"Obecność na pikiecie zapowiedział sam prof. Chazan, będziemy mogli okazać mu nasze wsparcie i solidarność" - informują organizatorzy.

"Przychodząc pod Ratusz sprzeciwiamy się nagonce politycznej i medialnej wymierzonej w Profesora Bogdana Chazana. Chcemy podkreślić, że decyzja Pani Prezydent o wyrzuceniu z pracy wspaniałego lekarza była krzywdząca i bezpodstawna, wywołała wśród nas pacjentek i matek poczucie niepokoju o jakość i standardy etyczne i moralne lekarzy, a tym samym o prawdziwą troskę o życie naszych dzieci bez względu na ich stan zdrowia.

Podczas pikiety złożymy także petycję do Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz Waltz domagając się przywrócenia Profesora Bogdana Chazana na stanowisko dyrektora Szpitala św. Rodziny. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w pikiecie".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama